Dnia 13.04.2023 organizowany jest wyjazd do Teatru Capitol na spektakl „ Łóżko pełne cudzoziemców”. Po spektaklu dancing z muzyką na żywo. Więcej informacji oraz zapisy w sekretariacie CKZ tel: 87 621 78 78

Serdecznie zapraszamy!

Uprawnieni pracownicy  chcący skorzystać z dofinansowania wczasów zorganizowanych we własnym zakresie oraz zapomogi socjalnej w związku ze zwiększonymi okresowo wydatkami proszeni są o złożenie wniosków w nieprzekraczalnym terminie do 29 lutego 2024 do godziny 15.00 w sekretariacie CKZ w Ełku, ul. Matejki 1.

Szanowni Państwo, od dnia 22.01.2024 roku od godziny 12:00 będzie możliwość sprawdzenia wstępnych wyników egzaminu elektronicznego.

Wyniki będą dostępne w portalu zdającego:

Słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych: Montaż konstrukcji i wyposażenia jachtów i łodzi TWO.02, Wykonywanie kompozycji florystycznych OGR.01, Użytkowanie obrabiarek skrawających MEC.05 chcący przystąpić do egzaminu zawodowego w sesji lato 2024 proszeni są o złożenie deklaracji do dnia 07.02.2024r.

DEKLARACJA pdfDeklaracja.pdf86.21 KB

Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkich nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego w Ełku 09.01.2024 roku o godzinie 13:00  ul. Matejki 1, 19-300 Ełk na Radę Pedagogiczną.

Szanowni Państwo informujemy, że rekrutacja na semestr wiosenno-letni trwa do 20 stycznia? Zapraszamy na bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe!

Startujemy już wkrótce, a liczba miejsc jest ograniczona! Nie czekaj - zapisz się już teraz!

Szanowni Państwo, na stronie  https://bip.powiat.elk.pl/ został wstawiony konkurs na kierownicze stanowisko urzędnicze/główny księgowy w Centrum Kształcenia zawodowego w Ełku.

pobierz plik pdf pdfGłówny_księgowy.pdf366.93 KB

życzenia świateczne 11

Szanowni Państwo, w załączniku przedstawiamy harmonogram części praktycznej i pisemnej egzaminu zawodowego styczeń 2024.

pobierz plik pdf pdfHARMONOGRAM_EGZAMINÓW_ZEWNETRZNYCH_POTWIERDZAJĄCYCH_KWALIFKACJĘ_W_ZAWODZIE.pdf150.19 KB

Jednocześnie informujemy, iż zdający powinien:

1. przybyć na egzamin ½ godziny przed czasem,

2. posiadać ze sobą: dowód osobisty, długopis z czarnym wkładem, kalkulator (etap pisemny),

3. posiadać ze sobą: dowód osobisty, długopis z czarnym wkładem, odpowiedni strój roboczy do danej kwalifikacji (etap praktyczny).

Dnia 8 grudnia w ramach zajęć dydaktycznych uczniowie klasy 3 s wraz z opiekunami odwiedzili serwis samochodowy marki Renault. Uczniowie mieli okazje zaobserwować w jakich warunkach oraz za pomocą jakiego sprzętu, pracownicy serwisu wykonują im.in. naprawy mechaniczne pojazdów, dokonują montażu dodatków samochodowych, przeprowadzają diagnostykę samochodów marki Renault. Doradca serwisowy pan Andrzej Dobrydnio, oprowadzając młodzież po zakładzie, opowiedział również o wymaganiach jakie firma stawia swoim pracownikom, podkreślał że najważniejsze w pracy jest wykształcenie i zaangażowanie.